Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

За один день чернівчани зібрали на потреби військових понад 9 тисяч гривень

14 Січ 2015 о 16:59
254
За один день чернівчани зібрали на потреби  військових понад 9 тисяч гривень
A A A

Благодійний ярмарок-продаж сувенірів, книг і вживаних речей «Панські дрібнички» провів міський жіночий клуб «Успішна чернівчанка» за сприяння міської ради 13 січня у Різдвяному містечку на Соборній площі.

Біля будиночку волонтера розташували стіл із речима, які були надані для розпродажу небайдужими городянами. Сувеніри, книги і предмети повсякденного вжитку продавали під колядки у виконанні учасниць клубу «Успішна чернівчанка». На ярмарок завітали Чернівецький міський голова Олексій Каспрук та працівники структурних підрозділів міської ради. Вони придбали запропоновані організаторами «Панські дрібнички» і таким чином разом з усіма іншими городянами підтримали вояків української армії.

Цього ж дня чернівчани провели із Соборної площі групу школярів з Сєвєродонецька Луганської області, які 3-13 січня перебували на канікулах у Чернівцях.

Тільки за один день ярмаркування вдалося зібрати 8 574 гривні та сертифікат казначейського зобов’язання на пред’явника від керівництва «Ощадбанку» на суму 1 000 гривень. Ці кошти будуть направлені на потреби військових, що несуть службу в АТО.

Планується, що подібні заходи будуть проводити у Чернівцях щомісяця.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter