Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

З нагоди Дня захисту дітей відбувся турнір з міні-футболу

04 Чер 2019 о 11:58
391
A A A

В рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей  3 червня  на фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» за адресою: м. Чернівці, вул. Воробкевича, 6, відбувся міський турнір з міні-футболу серед неповнолітніх,  які пребувають на обліках в правоохоронних органах та виховуються в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Організатори заходу: Чернівецький міський центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради та Чернівецький відділ, Садгірським та Шевченківським відділення поліції ВП ГУНП України в Чернівецькій області, філія ДУ «Центр пробації» в Чернівецькій області та Чернівецький міський благодійний фонд «Нова сімʼя». В міні – турнірі взяли участь 22 дитини.

За результатами змагань 1-ше місце здобула команда  Шевченківського району міста Чернівців, друге та третє місця відповідно зайняли команди Першотравневого та Садгірського районів. Також, в змаганнях були відзначені кращий гравець, кращий бомбардир та воротар, яких було нагороджено  відповідними кубками. Всіх учасників змагань нагороджено медалями, кубками, солодкими подарунками, морозивом та  цінними призами.

Спонсорами заходу виступили:  склад-маркет «Торба», торгівельна компанія «Рома» та ТОВ «Укрпрогрес».


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter