Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

З 1 лютого зміняться тарифи на послуги вивезення сміття

13 Січ 2015 о 13:37
279
З 1 лютого зміняться тарифи на послуги вивезення сміття
A A A

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради сьогодні, 13 січня, затвердив нові тарифи на послуги із зберігання, перевезення та утилізації (захоронення) твердих побутових відходів, вивезення рідких побутових відходів, які надаються міськими комунальним підприємством МКП «Чернівціспецкомунтранс» та фірмою «Альтфатер-Чернівці».

З 1 лютого 2015 року тарифи будуть наступними.

Тарифи на послуги із зберігання твердих побутових відходів:

МКП «Чернівціспецкомунтранс»:

Для населення – 1,50 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Для бюджетних установ – 1,68 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Для інших споживачів – 1,88 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Фірма «Альтфатер-Чернівці»:

Для населення – 1,50 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Для бюджетних установ – 1,68 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Для інших споживачів – 1,88 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Тарифи на послуги з перевезення твердих побутових відходів:

МКП «Чернівціспецкомунтранс»:

Для населення – 42,89 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Для бюджетних установ – 46,25 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Для інших споживачів – 49,87 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Фірма «Альтфатер-Чернівці»:

Для населення – 42,06 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Для бюджетних установ – 45,25 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Для інших споживачів – 48,80 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Тарифи на послуги з утилізації (захоронення) твердих побутових відходів, що вивозяться власним транспортом підприємств, установ, організацій, фізичних осіб:
МКП «Чернівціспецкомунтранс»:
Для населення – 6,54 грн. за 1 куб. м. з ПДВ.

Для бюджетних установ – 7,44 грн. за 1 куб. м. з ПДВ.

Для інших споживачів – 8,01 грн. за 1 куб. м. з ПДВ.

Для населення нарахування плати за вивезення та утилізацію твердих побутових відходів проводиться підприємствами і організаціями, що утримують житлові будинки залежно від кількості мешканців в квартирі (будинку).

Норма накопичення твердих побутових відходів на одного мешканця м. Чернівців становить 1,98 куб. м в рік.

Плата за вивезення твердих побутових відходів з врахуванням норми накопичення на одного мешканця квартири (будинку) в місяць складає (зберігання, перевезення, утилізація) – 8,40 грн. з ПДВ. (збільшення в порівнянні з попереднім тарифом на 2 грн.40 коп.)

Тарифи на послуги з вивезення рідких побутових відходів МКП «Чернівціспецкомунтранс» із врахуванням послуг водовідведення:

Для населення – 33,18 грн. за 1 куб. м з ПДВ.
Для бюджетних установ – 33,18 грн. за 1 куб.м з ПДВ.
Для інших споживачів – 40,41 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Оплата населенням послуг з викачування і вивезення рідких нечистот встановлюється згідно з показниками приладів обліку споживання холодної води. В квартирах, де лічильники відсутні, оплата затверджується за нормами водоспоживання відповідно до наявних в квартирі зручностей, затверджених рішенням Чернівецької обласної ради від 15.02.1995р. № 30 „Про затвердження норм по наданню житлово-комунальних послуг”.

Даний проект рішення обговорено на засіданні громадської ради при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради. Члени громадської ради погодили проект рішення щодо тарифів на послуги з вивезення та утилізації сміття.

Громадська рада рекомендувала представникам підприємства «Альтфатер-Чернівці» та МКП «Чернвіціспецкомунтранс» спільно з працівниками районних в місті рад провести роботу щодо виявлення боржників та вжити заходів по сплаті заборгованості за надані послуги. Також запропоновано вищевказаним підприємствам спільно з департаментом житлово-комунального господарства міської ради визначити необхідну кількість сміттєвих контейнерів пропорційно кількості мешканців і встановити їх в разі необхідності. Підприємствам, які здійснюють вивіз та утилізацію сміття в Чернівцях, представники громадської ради рекомендували підвищити якість надання послуг, зокрема додатково прибирати територію після вивезення сміття.

До 1 квітня 2015 року департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради спільно з МКП «Чернівціспецкомунтранс» та фірмою «Альтфатер-Чернівці» громадською радою рекомендовано розробити та винести на громадське обговорення план комплексних заходів щодо покращення в місті якості надання послуг з вивезення, збирання та утилізації твердих побутових відходів.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter