Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

З 1 березня зросте вартість проїзду у тролейбусах

11 Лют о 12:05
89
З 1 березня зросте вартість проїзду у тролейбусах
A A A

Вартість одної поїздки у міському електротранспорті з 1 березня становитиме 5 гривень. Студенти протягом навчального року сплачуватимуть три гривні, а школярі упродовж усього року – одну.

Розмір вартості проїзду у тролейбусах у нічний час з 23.00 до 05.00 становитиме 10 гривень. Пільги на проїзд у нічний час – з 23.00 до 05.00 не діятимуть для жодної категорії громадян.

Вартість місячного проїзного квитка в міському електричному транспорті становитиме 240 гривень.

При безготівковому розрахунку за проїзд у міському електричному транспорті (банківською, транспортною, “Карткою чернівчанина” тощо) вартість проїзду становитиме 4 гривні.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради, взявши до уваги висновок департаменту розвитку міської ради щодо економічного обґрунтування розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів міським електричним транспортом, розрахункові матеріали комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» та рішення комісії з питань тарифної політики в житлово-комунальній сфері Чернівців.

Перевезення громадян пільгових категорій  здійснюватиметься без обмежень на підставі укладених договорів з Департаментом праці та соціального захисту населення міської ради. З 1 жовтня 2020 року перевезення здійснюватиметься за наявності у пасажира пільгової категорії «Картки чернівчанина» для проведення безготівкового розрахунку. Пільги на проїзд для студентів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, учнів шкіл з 1 жовтня 2020 року діятимуть при безготівковій оплаті банківською або транспортною карткою за наявності студентського або учнівського квитка.

Комунальному підприємству «Чернівецьке тролейбусне управління» доручено:

  • Забезпечити належну якість транспортних послуг,  створити необхідні умови для подальшого впровадження електронного квитка, максимально заохочувати споживачів до безготівкової форми оплати проїзду,що сприяє обліку пасажирів;
  • Розробити Програму  підготовки водіїв  для  підприємства  з метою ефективного використання наявного транспортного парку та формування  якісного кадрового ресурсу;
  • Забезпечити належний технічний та санітарний стан, інформаційне забезпечення тролейбусів, дотримання затверджених графіків та розкладів руху, відкритий  доступ громадян до даних  GPS – трекерів на офіційному вебпорталі Чернівецької міської ради або спеціальному транспортному сервісі-додатку.

Рішення набирає чинності з 1 березня 2020 року.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter