Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Ввели в дію нормативну грошову оцінку земель міста: детальніше

04 Січ о 16:13
229
Ввели в дію нормативну грошову оцінку земель міста: детальніше
A A A

Відповідно до рішення Чернівецької міської ради від 26.02.2021р. №118 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чернівців та визнання такими, що втратили чинність, окремих пунктів рішення міської ради V скликання від 12.02.2008р. №510» з 01.01.2022р. вводиться в дію нормативна грошова оцінка земель міста Чернівці.    Працівниками департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради будуть підготовлені додаткові договори про внесення змін до договорів оренди землі в частині розміру орендної плати за землю з 01.01.2022р. та повідомлено про можливість їх укладення.

Також орендар земельної ділянки має можливість звернутися з заявою про внесення змін до договору оренди землі до департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради (каб.101, 102) особисто або надіслати заяву на поштову адресу департаменту: вул.Б.Хмельницького, 64-А, м.Чернівці, 58002.

До заяви обов’язково додається витяг із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, який замовляється через Онлайн послуги державних органів влади (Електронні послуги Держземкадастру) за посиланням: https://city.cv.ua/mt/rizne/onlajn-poslugi-derzhavnikh-organiv-vladi-134 (електронні послуги доступні після авторизації в особистому електронному кабінеті) або у Центрі надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради (послуга №10/15) (вул.Героїв Майдану, 7, тел.509090 або вул.Підкови Івана, 2, тел.560540).

Відповідно до положень статті 286 Податкового кодексу України платники земельного податку (крім фізичних осіб) у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі разом з декларацією подають до Головного управління Державної податкової служби у Чернівецькій області (вул.Героїв Майдану, 200-А) витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Витяг із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок надається безкоштовно. Паперовий варіант витягу можливо отримати через Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради (вул.Героїв Майдану, 7, тел.509090 або вул.Підкови Івана, 2, тел.560540).

Додатково:

Бланк заяви про внесення змін до договору оренди землі


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter