Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Вперше у Чернівцях велетенська «Диво-писанка»

29 Кві о 11:16
61
A A A

З нагоди Великодніх свят, у світлий і чистий четвер, 29  квітня 2021 року о 15.00 год. на Центральній площі нашого міста презентується обрядова великодня атрибутика «Писанковий дивосвіт». Вперше у Чернівцях велетенська «Диво-писанка», розміри якої 3,50 м на 2,60 м, зі скловолокна була представлена художниками Сергієм Дубецу, Ігорем Качаном  та Літавською Надією на Центральній площі 8 квітня 2012 року у рамках Всеукраїнської акції  та згодом – поряд з Писанками всіх обласних центрів України в місті Києві 24 серпня з нагоди Дня незалежності України.

З 2013 року за ініціативи управління культури міської ради виготовлена теперішня кована писанка, творіння майстрів приватних підприємців Андрія Хорта, Володимира Шпунарського, та Юрія Аніскіна. Так, щороку автори дизайнери презентують своє бачення великодньої писанки. Минулими роками всі милувалися авторською писанкою директора Будинку культури мікрорайону «Роша» Олени Нікітіної, дизайнера Наталії Бордіян, а цьогоріч нам презентують Диво-писанку флористи-декоратори ВАСЕЧКО НАТАЛІЯ та ШЕРЕМЕТ СВІТЛАНА.

Відсьогодні окрасою Великодніх свят у Чернівцях на площі  презентовано цілісну дизайнерську композицію з писанок авторів-художників закладів культури міста  та авторська робота Диво-писанки Наталії і Світлани.

Інсталяція писанок буде тривати з 29 квітня по 11 травня 2021 року.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter