Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Виплата разової грошової допомоги, передбаченої Законами України у 2021 році

29 Кві о 17:35
68
Виплата разової грошової допомоги, передбаченої Законами України у 2021 році
A A A

Уряд постановою від 8.04.2021р. №325 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» визначив механізм виплати разової грошової допомоги до 5 травня у 2021 році.

Дана допомога виплачується у наступних розмірах:

  • особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилось 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

І групи – 4421 грн.;

ІІ групи – 3906 грн.;

ІІІ групи – 3391 грн.;

  • учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилось 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків – 1491 грн.;
  • особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 4421 грн.;
  • членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визначених за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружились вдруге – 966 грн.;
  • учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, яких було насильно вивезено на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал – соціалістським режимом в тилу ворога – 612 грн.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем цієї бюджетної програми являється Міністерство соціальної політики України.

Особи, які набули відповідного статусу згідно із статтями 6,7,9,10 і 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» до 5 травня поточного року включно, яким не виплачено грошову допомогу до 5 травня, мають право звернутись для її отримання до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації та отримати її до 30 вересня поточного року.

Департаментом праці та соціального захисту населення передбачено забезпечити виплату разової грошової допомоги 4553 тис. ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань на загальну суму понад 7 млн. грн.

Станом на 27.04.2021 р. в департамент надійшли кошти в сумі 2 млн. 135тис.грн., що дасть можливість розпочати виплату в найближчі дні.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter