Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Військово-спортивний ліцей святкує перший ювілей

11 Тра о 15:16
142
A A A

10 травня 2019 року у Чернівецькому військово-спортивному ліцеї-інтернаті Чернівецької міської ради відбулись урочистості з нагоди святкування 10-річного ювілею від дня створення навчального закладу.

В урочистостях взяли участь: Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, народний депутат України Микола Федорук та інші гості. З історією ліцею та досягненнями педагогічного та учнівського колективів за цей період ознайомив всіх присутніх у своєму виступі директор військово-спортивного ліцею-інтернату Стукало Сергій Григорович:

12 травня 2009 року за ініціативи тоді міського голови, а зараз народного депутата України Миколи Федорука та відповідно до рішення Чернівецької міської ради на базі Чернівецької загальноосвітньої школи-інтернат I-III ступенів №2 був створений Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат.

За період існування закладу путівку в життя отримав 391 ліцеїст. Офіцерами стали 32 випускників ліцею, 27 військовослужбовців проходять службу за контрактом в різних військових структурах, 73 випускники є курсантами вищих військових навчальних закладів України.

Більше 50% випускників 2016-2018 рр. вступили до профільних навчальних закладів. Цьогоріч із 52 випускників 43 готуються до військової служби.

Дев’ять випускників ліцею брали участь в АТО, випускник 2012 року – Руснак Дмитро, загинув, захищаючи Україну.

З метою військово-патріотичного виховання, підготовки ліцеїстів до вступу у вищі військові навчальні заклади налагоджено плідну співпрацю з Чернівецьким прикордонним загоном, управлінням СБУ, Головним управлінням Національної поліції, управлінням ДСНС України в Чернівецькій області, Національною академією ДПСУ України, Краківським університетом індивідуальної та публічної безпеки «Айперон», спілкою ветеранів АТО, ветеранськими та громадськими організаціями Буковини, за що висловлюю керівникам щиру вдячність.

Вчителями фізичної культури та тренерами закладу підготовлено 4 кандидати в майстри спорту, 36 переможців та призерів чемпіонатів України та області. Традиційно команда ліцею виборює перші місця в міських етапах військово-спортивної патріотичної гри «Захисник», у спортивних змаганнях «Буковинська миля», «Садогурська миля», «Сокіл-Джура», прикладного туризму, футболу, волейболу та легкоатлетичного кросу. Ліцеїсти беруть активну участь у загальноміських заходах.

У зв’язку з подіями, які відбуваються на Сході України у 2013-2015 рр. ліцей прийняв на оздоровлення та реабілітацію більше ста дітей з Луганської та Донецької областей.

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук привітав ліцеїстів та викладацький склад і вручив Почесні відзнаки Чернівецької міської ради, Грамоти та Подяки міського голови та цінні подарунки.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter