Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Відзначили освітян з нагоди року математичної освіти в Україні

31 Бер о 11:16
56
A A A

Сьогодні, у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича відбулось свято з нагоди року математичної освіти в Україні. В рамках заходу відзначили професорів, доцентів фізико-математичних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Окрім того, заступник міського голови Юрій Лесюк спільно з начальником управління освіти Сергієм Мартинюком привітали переможців обласної олімпіади з математики серед учнівської молоді, які гідно представили місто та зайняли призові місця.

Освіта – це є пріоритет. Надзвичайно важко було організувати проведення олімпіад та реалізувати багато планів в умовах карантину. Ми розуміємо, що наразі є епідемія, але ми не можемо допустити, щоб діти не навчалися. Тому, влада разом з медиками буде шукати шляхи, щоб повернутися до нормального навчального процесу”,- додав Юрій Лесюк.

Привітав присутніх також ректор ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Роман Петришин. Професор зазначив, що математика є дуже важливою наукою в плані логічного мислення, яку надалі можна використовувати в повсякденному житті. У знак подяки за плідну співпрацю, Роман Іванович подарував Чернівецькій міській раді презентаційну книжку про Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича та висловив бажання у подальшій співпраці.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter