Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованостей

29 Кві о 11:11
19
Відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованостей
A A A

28.04.2021 року відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні було розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах регіону та м.Чернівців.

За інформацією департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради відповідно до проведеного щотижневого моніторингу станом на 01.04.2021року по м.Чернівці заборгованість із виплати заробітної плати була наявна на КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» ім.Л.Каденюка (1452,9тис.грн.), МКП«Нептун»(60,9тис.грн.), МКП«Дельфін» (47,9 тис.грн.) ТзОВ «Чернівецька нафтобаза ВАТ «Облагропостачсервіс» (295,9 тис.грн.), ТзОВ Охоронна компанія «Чорний Гриф» (28,4 тис.грн.).

Станом на 28.04.2021року, за фінансової підтримки міської ради, на КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» ім. Л.Каденюка заборгованість із виплати заробітної плати за січень-березень 2021 року погашена.

Комунальними підприємствами «Нептун» та МКП «Дельфін» заборгованість із виплати заробітної плати виплачена в повному об’ємі. Заборгованість залишається на ТзОВ «Чернівецька нафтобаза ВАТ «Облагропостачсервіс», ТзОВ Охоронна компанія «Чорний Гриф».


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter