Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

В місті триває реалізація інвестиційного проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери»

21 Чер о 15:55
620
В місті триває реалізація інвестиційного проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери»
A A A

В поточному році проведено торги, укладено контракти та розпочато роботи в наступних закладах бюджетної сфери: ДНЗ №2 на вул.Узбецькій,29. Роботи включають здійснення теплової ізоляції стін, теплової ізоляції цоколя, теплової ізоляції горища, заміну вікон та дверей на пластикові, реконструкцію систем опалення, вентиляції і освітлення та інші роботи. За результатами тендеру контракт укладено з ТОВ «Будторгінвест». Вартість робіт складає 9 997 672 грн.

  • ДНЗ № 17 на вул.Коперніка,17,19. Роботи включають здійснення теплової ізоляції стін, теплової ізоляції цоколя, теплової ізоляції горища, заміну вікон та дверей на пластикові, реконструкцію систем опалення, вентиляції і освітлення та інші роботи. За результатами тендеру контракт укладено з ТОВ «Навітехсервіс». Вартість робіт складає 6 657 121,2 грн.
  • ДНЗ № 23 на вул.Александрі,30. Роботи включають здійснення теплової ізоляції стін, теплової ізоляції цоколя, теплової ізоляції горища, утеплення підлоги, заміну вікон та дверей на пластикові, реконструкцію систем опалення, вентиляції і освітлення та інші роботи. За результатами тендеру контракт укладено з  ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон». Вартість робіт складає 3 416 646 грн.
  • ДНЗ № 27 на вул. Пилипа Орлика,1-В. Роботи включають здійснення теплової ізоляції стін, теплової ізоляції цоколя, теплової ізоляції горища, заміну вікон та дверей на пластикові, реконструкцію систем опалення вентиляції і освітлення та інші роботи. За результатами тендеру контракт укладено з ТОВ «Будторгінвест». Вартість робіт складає 9 211 033 грн.
  • ЗНЗ № 24 на вул.Фізкультурній, 5 (колишня Стефюка). Роботи включають здійснення теплової ізоляції стін, теплової ізоляції цоколя, теплової ізоляції горища, заміну вікон та дверей на пластикові, реконструкцію систем опалення, вентиляції і освітлення та інші роботи. За результатами тендеру контракт укладено з ПП «Грейп 2002». Вартість робіт складає 11 219 450 грн.
  • гімназія № 1 на проспекті Незалежності, 68. Роботи включають здійснення теплової ізоляції стін, теплової ізоляції цоколя, теплової ізоляції горища, заміну вікон та дверей на пластикові, реконструкцію систем опалення, вентиляції і освітлення та інші роботи. За результатами тендеру контракт укладено з ТОВ «Навітехсервіс». Вартість робіт складає 13 967 947,2 грн.
  • КМУ “Міська поліклініка № 1” на вул.Шептицького,20. Роботи включають здійснення теплової ізоляції горища, заміну вікон та дверей на пластикові, реконструкцію систем опалення, вентиляції і освітлення та інші роботи. За результатами тендеру контракт укладено з ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон». Вартість робіт складає 2 314 566 грн.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter