Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

В Чернівцях у багатоповерхівках комісійно обстежать мережі тепло- та водопостачання

12 Лют о 12:59
171
В Чернівцях у багатоповерхівках комісійно обстежать мережі тепло- та водопостачання
A A A

Внутрішньобудинкові мережі  тепло- та водопостачання комісійно обстежать у багатоповерхових будинках міста. Обстеження мереж проведуть з метою визначення необхідного обсягу ремонтних робіт для їх підготовки до наступного осінньо-зимового періоду. Організувати  проведення цього обстеження міський голова Олексій Каспрук  доручив департаменту житлово-комунального господарства.

До обстеження будуть залучені фахівці комунальних підприємств «Чернівціводоканал» та «Чернівцітеплокомуненерго», представники управлінських компаній та мешканці будинків.

Про дату та час обстеження мереж мешканці будинку мають бути повідомлені заздалегідь. Джерела фінансування ремонтних робіт визначатимуть мешканці з управлінськими компаніями.

Окрім  того, директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей повинен надати пояснення щодо невиконання управлінськими компаніями заходів з підготовки інженерних мереж житлового фонду до осінньо-зимового періоду, зокрема в районі обслуговування ПП «Порядок в домі-17» та  ЖРЕП №14, де під час відновлення  теплопостачаннння  після аварії на котельні « Південна-1» виявлено значні витоки в будинкових мережах , несправність запірної арматури.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter