Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У січні всі бюджетні установи міста зарплату отримають вчасно

14 Січ 2015 о 09:52
212
У січні всі бюджетні установи міста зарплату отримають вчасно
A A A

Проект бюджету Чернівців на 2015 рік планують розглянути на черговій сесії міської ради 29 січня. Однак це не спричинить затримки у виплатах зарплат працівникам бюджетних установ міста у січні. Про це повідомила начальник фінансового управління міської ради Лівія Бамбуляк.

«Лише на початку цього тижня було оприлюднено додатки до Держбюджету, які стосуються місцевих бюджетів, та зміни Податкового кодексу. Тому над проектом бюджету ми ще працюємо. Зокрема, потребують уточнення дані надходжень до бюджету, які пов’язані зі змінами законодавства. Проект бюджету до сесії буде винесено на розгляд депутатських комісій, буде також обов’язково проведено громадське обговорення. Окрім того, перед громадою прозвітують про виконання бюджету 2014 року. За оперативними даними, минулорічний бюджет виконано на 101,4%, а без урахування трансфертів з Державного бюджету – на 108,2%. Тобто понад план отримано 41,3 млн. грн. Усі видатки за захищеними статями – на зарплати бюджетникам, оплату енергоносіїв та інші торік були проведені в повному обсязі », – зазначила Лівія Бамбуляк.

Начальник фінансового управління запевнила, що місто у січні не відчує відсутності затвердженого бюджету-2015. Наразі видатки здіснюються з розрахунку 1/12 до минулорічного і всі бюджетні установи у січні вчасно отримають зарплату. Буде також профінансовано всі інші видатки.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter