Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Ратуші відзначили чернівецьких працівників торгівлі

26 Лип о 11:55
125
A A A

З нагоди Дня працівника торгівлі, який в Україні відзначається вже 25-й раз, у сесійній залі Ратуші відбулися урочисті збори.

Чернівецьких підприємців та працівників торгівельної сфери привітав міський голова Олексій Каспрук: «Вітаю вас з вашим професійним святом і хочу подякувати за те, що багато з вас, крім того що справжні фахівці своєї справи, ще й небайдужі городяни, які завжди беруть активну участь в різноманітних міських заходах. Дякую вам за допомогу, за цікаві ідеї. З нагоди професійного свята бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, достатку, впевненості у майбутньому, економічної стабільності і, найголовніше, мирного неба над головою.»

За сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток внутрішньої торгівлі Олексій Каспрук нагородив Почесними відзнаками Чернівецької міської ради та цінними подарунками касира-контролера МКП «Газкомплектприлад» Зою Білан, продавця продовольчих товарів фірмової торгівлі ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат» Яну Гавриш, працівника буфету міського комунального підприємства «Дельфін» Наталію Дику, завідувача торгових секторів №1 та №2 комунального підприємства Андрія Ілюка, головного бухгалтера ТОВ «Рошен Буковина» Наталію Мукан, продавця продовольчих товарів фірмової торгівлі ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат» Домну Вакарюк, адміністратора магазину №9 ТОВ «Ліга Прім» Ларису Копилець.

Також з нагоди Дня працівників торгівлі міський голова Олексій Каспрук нагородив Почесними відзнаками колективи ТзОВ ринку «Центральний», ТОВ «Комплекс їдальні №82 та кафе «Марічка», ресторану «Брізоль», магазину «Майстерня карамелі» та ТОВ «КарпатиАвтоцентр».


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter