Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Ратуші відбудеться Чернівецький Регіональний Форум «БІЗНЕС МОЖЛИВОСТІ 2.0»

05 Лис 2019 о 09:45
165
У Ратуші відбудеться Чернівецький Регіональний Форум «БІЗНЕС МОЖЛИВОСТІ 2.0»
A A A

15 листопада  в сесійній залі Чернівецької міської ради за адресою м. Чернівці площа Центральна, 1, відбудеться Чернівецький Регіональний Форум «БІЗНЕС МОЖЛИВОСТІ 2.0» («Chernivtsi Regional  Forum Business Opportunities 2.0»), організований Кластером Буковинських інноваційних технологій імені Йозефа Шумпетера (Cluster bit) за сприяння Чернівецької міської ради, Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької торгово-промислової палати, регіональних пунктів програми ЄС «Горизонт 2020», Буковинського державного медичного університету і Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Програмою заходу передбачено доповіді представників міжнародних фондів та інституцій про можливості залучення грантових коштів ЄС підприємствами Чернівців. У доповідях буде розкрито основні напрямки та форми залучення коштів через програми ЄС для малого та середнього бізнесу, умови участі підприємств у багатосторонніх інноваційних проектах, загальні принципи функціонування програми, критерії оцінки проектів та способи пошуку партнерів для подачі заявок, наявні інформаційні ресурси. Передбачено  сесії запитань та відповідей, а також блок практичних порад та консультацій.

Цільовою аудиторією даного заходу є бізнесмени, директори та менеджери малих та середніх підприємств.

Орієнтована тривалість заходу – 10:00-17:00.

Бажаючим отримати додаткову інформацію, або зареєструватись щодо участі у форумі необхідно зайти за посиланням http://cbit.org.ua/#rec137047181
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter