Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Муніципальній бібліотеці ім. А.Добрянського відбулась літературна зустріч

15 Лют о 16:23
56
A A A

Після довготривалих карантинних обмежень, колектив Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського повертається до звичного інтелектуального спілкування зі своїми читачами.

На довгоочікувану авторську програму бібліотеки «Літературні зустрічі в Муніципальній…», яку підготувала Олена Лисенко, зібралися молоді чернівчани, які читають книги та самі пишуть поезії. Тема першої зустрічі була «Sine qua non» і перекладається як «Те, без чого неможливо».

Учасники одразу ж зламали стереотипи, які останнім часом наполегливо нав’язують через соціальні  мережі, про те, що сучасна молодь не читає і не відвідує бібліотеки. Присутні  вільно цитували поетів української та світової поезії – звучали поетичні рядки Рози Ауслендер, Тараса Шевченка, Сергія Єсеніна, Ліни Костенко. Також обговорювали новинки сучасних світових бестселерів, проте найбільше їх цікавили автори психології, психоаналітики та психотерапії.

Найбільше вразило те, що учасники отримали можливість саме через поезію розказати про свої найглибші хвилювання душі, про свої, інколи досить болючі пошуки місця в цьому, не завжди прихильному до них світі.

В перервах між читанням відбувалося жваве обговорення. Свою оцінку, зауваження і захват висловлювали всі присутні учасники зустрічі.

Відео з декламуванням віршів можете знайти на ютуб – каналі Муніципальної бібліотеки https://www.youtube.com/channel/UCudmTBA12ws4Lrx40kBbPQg


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter