Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У місті Чернівці розпочався процес підготовки плану Доброчесності

13 Сер 2019 о 15:57
114
A A A

Чернівецька міська рада для мінімізації корупційних ризиків та підвищення якості надання послуг жителям міста разом з програмою “Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні” розпочала підготовку плану Доброчесності.

“Зараз проект Антикорупційної ініціативи ЄС та місто Чернівці перебувають на стадії  консультацій щодо результатів оцінки корупційних ризиків у діяльності міської ради. Це означає, що оцінюються процедури, процеси та ефективність у сферах, які були погодженні з міською радою. Далі рекомендації, напрацьовані спільно зі службовцями ради, будуть в основі розробки такого плану”, – прокоментувала Ольга Обершт, радниця Чернівецького міського голови.  

Чернівці та Маріуполь перші в Україні міста, які розроблять та запровадять відповідну практику. Для цього використовують світові та українські напрацювання в сфері оцінки та мінімізації корупційних ризиків. Також залучені консультанти використовують досвід м. Ґякова/Джяковіца, м. Пріштіна, м. Г’їлані, м. Грачаниця.  

Сьогодні, 13 серпня, консультанти програми презентували структуру майбутнього Плану та підходи до розробки схожих документів в інших містах. Очікується, що відповідний План, після розробки та узгодження з усіма зацікавленими сторонами, буде внесений на розгляд міської ради вже цього року.  

“Розробка та виконання майбутнього Плану доброчесності міста дає можливість мінімізувати частину корупційних ризиків, які можуть з’являтися в діяльності виконавчих органів та ради. Також цей план є логічним доповненням до розвитку міської геоінформаційної системи, яку допомагає місту удосконалювати EUACI”, – зазначив Тарас Случик, консультант муніципального компоненту EUACI.  

Передбачається, що План доброчесності буде як стратегічним документом, адже вказуватиме напрямки, в яких місто хоче підвищити ефективність діяльності, так і операційним, у вигляді чіткого плану дій з мінімізації корупційних ризиків.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter