Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У двох ліцеях Чернівців освятили меморіальні дошки на честь загиблих героїв

12 Жов о 16:21
56
A A A

В ліцеях №2 та №4 освятили меморіальні дошки встановлені на честь героїв, які загинули в зоні ООС. Під час освячення, секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, висловив свою шану загиблим героям, які ціною власного життя боролися за цілісність України та подякував матерям загиблих за патріотичне виховання своїх синів.

ДОВІДКОВО:

Онофрейчук Віталій Георгійович – ліцей №4 (колишня ЗОШ №18) Народився 22 квітня 1981 року. Проходив службу в 109-му батальйоні 10-ї ОГШБ (в/ч А3892). Був командиром 2-го відділення 2-го взводу 1-ї окремої роти, сержант.

З 2001 по 2006 року проходив службу у складі елітної військової бригади. В 2001-2002 роках брав участь у миротворчій місії в Косові. 30 січня 2017 року вступив на військову службу за контрактом. 27 серпня 2018 року підписав черговий контракт. Загинув у ніч на 17 листопада 2018 року на бойовому посту внаслідок прямого влучення міни у бліндаж під час обстрілу поблизу с. Кримське, Луганської області.

За участь у миротворчій місії в Косово нагороджений медаллю НАТО “KOSOVO”, медаллю НАТО “Non-Artikle 5”.

Указом Президента України “за особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, мужність і самовіддані дії, виявлені під час виконання службового обов’язку” нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Рішенням Виконавчого комітету Чернівецької міської ради нагороджений медаллю “На славу Чернівців” (посмертно).

Василевський Віталій Анатолійович – ліцей №2 (колишня ЗОШ №32) Народився 16 червня 1967 року. Проходив службу в 11-й артилерійській батареї 4-го артилерійського дивізіону 44-ї артилерійської бригади.

Помер під час проходження служби в м. Сєвєродонецьк, Луганської області.

Рішенням Виконавчого комітету Чернівецької міської ради нагороджений медаллю “На славу Чернівців” (посмертно).


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter