Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях зупинили будівельно-ремонтні роботи, закрили парки, заборонили пересування дітей без батьків та запровадили масковий режим

21 Бер о 16:02
76
У Чернівцях зупинили будівельно-ремонтні роботи, закрили парки, заборонили пересування дітей без батьків та запровадили масковий режим
A A A

Тимчасово заборонити виконання ремонтно-будівельних робіт на усіх будівельних об’єктах, розташованих на території міста, – вирішено 20 березня на засіданні міської комісії з ТЕБ та НС. Заборона почне діяти з 23 березня. Вона не стосується ремонту доріг та інженерних мереж, робіт з ліквідації аварійних ситуацій, аварійно відновлювальних робіт та невідкладних робіт на об’єктах інфраструктури. Таке рішення прийнято у зв’язку з тим,що на будівельних об’єктах працює значна кількість робітників, які доїжджають у місто з різних населених пунктів.

Окрім того, заборонено в’їзд у місто транзитного транспорту. Для цього розроблять схеми об’їзду і встановлять відповідні знаки. Вирішено також тимчасово обмежити пересування на вулицях міста дітей віком до 14 років без супроводу дорослих. Закладам освіти доручено проінформувати батьків про впроваджену заборону.

Припинено також роботу парків, заборонено їх відвідування. На існуючих входах та виходах в парки облаштують попереджувальні таблиці «Вхід заборонено» та попереджувальні стрічки.

Вирішено з 23 березня запровадити обов’язковий масковий режим в закладах торгівлі, на ринках, аптеках, банківських установах, інших об’єктах господарської діяльності, робота яких не припинена.

Керівники підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування зобов’язані запровадити обов’язковий масковий режим, заборонити допуск на територію підприємств, установ та організацій працівників, відвідувачів без захисних масок, а також запровадити температурний скринінг працівників, у разі виявлення підвищеної температури тіла не допускати їх до роботи. Результати щоденного температурного скринінгу працівників необхідно буде заносити у журнал. Рекомендовано також працівникам пенсійного віку, батькам, які мають дітей до 14 років, працівникам з хронічними хворобами, вагітним, працівникам, які проживають за межами міста Чернівці, надати відпустки або перевести їх на дистанційний режим роботи, змінити режим робочого дня.

Протокол №15 позачергового засідання міської постійно діючої комісії з питань техногенно екологічної безнпеки та надзвичайних ситуацій м.Чернівців
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter