Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях з’явились вулиці Василя Кожелянка та Володимира Доцюка

16 Лип о 15:55
64
У Чернівцях з’явились вулиці Василя Кожелянка та Володимира Доцюка
A A A

Вулиці в  масиві житлової забудови, обмеженої вулицями Сторожинецькою, Р. Шухевича, Мукачівською, Євпаторійською, О.Кошового, Канівською в м.Чернівцях, назвали на честь Василя Кожелянка та Володимира Доцюка

Також нову назву присвоїли провулку в садівничому товаристві ім. Тімірязєва в м.Чернівцях – 3 провулок Черемшиновий.    

Таке рішення ухвалили депутати 16 липня на сесії міської ради.  

Довідково:

Василь Кожелянко – відомий український письменник, журналіст. Він народився 1 січня 1957 року в селі Кам’яна Сторожинецького району. Він був автором низки романів, оповідань та поетичних збірок. Найвідоміші серед виданих книг – “Дефіляда в Москві”, “Конотоп”, “Тероріум”, “Срібний павук”, “Третє поле”, “Ефіопська Січ”, “Діти застою” та інші. Помер раптово 22 серпня 2008 року від серцевого нападу.

Володимир Доцюк – багаторічний міський голова Чернівців. Народився 1 лютого 1936 року. На посаді керівника міста перебував з 1972 по 1985 рік. За заслуги перед громадою і містом та з нагоди 600-річчя Чернівців Володимир Доцюк був нагороджений медаллю “На славу Чернівців”, а в жовтні 2012 року Володимиру Федоровичу було присвоєне звання почесного громадянина міста. 28 листопада 2012 року Володимира Федоровича Доцюка не стало. Похований у Чернівцях.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter