Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях відбулося засідання координаційної ради громадських благодійних організацій

21 Лип о 14:07
79
У Чернівцях відбулося засідання координаційної ради громадських благодійних організацій
A A A

У Чернівецькій міськраді відбулося засідання Координаційної ради громадських благодійних організацій. На ній обговорили можливі шляхи співпраці.

Представники благодійних організацій озвучили питання, які потребують термінового вирішення, а також ініціативи, які потребують підтримки міської ради.

"Попереду багато роботи та цікавих проєктів. Це велика мотивація для всіх нас, адже ми хочемо, щоб соціальні послуги вдосконалювались, надавались якісно і оперативно", - заявила директорка департаменту соціальної політики Наталія Фрунзе.

Участь у засіданні брали майже два десятки благодійних організацій, які залучені до роботи у різних напрямках. Координували його заступник міського голови Юрій Лесюк та директорка департаменту соціальної політики Наталія Фрунзе.

На засіданні за активну позицію та значний внесок у сферу забезпечення прав і можливостей людей з інвалідністю нагородили двох активісток. Відзнаки отримали голова ГО "Чернівецьке товариство людей з інвалідністю "Мрія" Любов Свіріденко та голова ГО "Даруй тепло" Марія Чегорян.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter