Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях розпочинається реалізація тристороннього проекту “Переосмислення громадського простору. Мешканці міста формують своє майбутнє”

07 Тра 2018 о 16:52
191
У Чернівцях розпочинається реалізація тристороннього проекту “Переосмислення громадського простору. Мешканці міста формують своє майбутнє”
A A A

Делегації з Мангейму (Федеративна Республіка Німеччина) та Кишинева (Республіка Молдова) відвідали Чернівці в рамках реалізації тристороннього проекту “Переосмислення громадського простору. Мешканці міста формують своє майбутнє” за фінансової підтримки з фондів Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.
3 травня у рамках програми перебування у Чернівцях відбулися зустрічі із Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком. Під час неї обговорювалися етапи впровадження проекту, його доцільності для Чернівців, запроваджені Мангеймом (ФРН) за участі громади міста подібні ініціативи у себе в місті. У свою чергу міський голова побажав успішного проведення запланованих заходів та плідної роботи в рамках програми, а також приємного перебування в Чернівцях.
Під час запланованих робочих зустрічей відбулися презентації та обговорення концепції розвитку Інтегрованого розвитку міста, конкурсної стратегії громадського простору у Чернівцях. Учасники від Чернівців представили кращі практики проекту “Бюджет участі”, як інструменту розвитку міста.
Згодом, разом із фахівцями виконавчих органів міської ради було здійснено виїзд на територію бібліотеки № 6 для кращого бачення мети впровадження проекту.
На наступний день гості міста мали змогу здійснити пішу прогулянку містом, ознайомитися із Чернівецьким національним університетом ім. Ю.Федьковича, обговорити з городянами необхідність впровадження проекту, обмінятися думками щодо реалізації проекту.

Довідково:
Нагадаємо, що відповідно до рішення виконавчого комітету від 27.03.2018 № 159/7 «Про затвердження висновку щодо впровадження проекту «Rethinking of the public space. Citizens shape their future/Переосмислення громадського простору. Мешканці міста формують своє майбутнє» та рішення 53 сесії міської ради VII скликання від 04.04.2018 № 1199 «Про співфінансування проекту «Rethinking of the public space. Citizens shape their future/Переосмислення громадського простору. Мешканці міста формують майбутнє» було схвалено доцільність впровадження проекту, тристоронню угоду щодо співпраці, а також співфінансування з боку виконавчого комітету міської ради.
Метою проекту є розвиток та формування соціальної ідентичності міст-учасників проекту шляхом відновлення громадських просторів у віддалених районах шляхом співпраці громадянського суспільства та органу управління.
Громадська участь є частиною муніципальної стратегії в Мангейм, і місто закликає своїх городян брати активну участь у процесах прийняття рішень. Мангейм успішно реалізував численні проекти, особливо в галузі містобудування та реконструкції громадських просторів за активної участі громадськості. Тим самим місто отримало великий досвід у сфері спільних підходів, і громадська участь стала невід’ємною частиною при впровадженні аналогічних проектів. У 2011 році у Мангеймі було створено робочу групу «Громадськість та участь», і міська рада у тому ж році розробила «Керівні принципи участі громадян» як допоміжний документ для всієї адміністрації. Місто також, визначило стандарти громадської участі і в даний час керується цими стандартами при реалізації різних пілотних проектах.
Загальний бюджет Проекту трьохстороннього співробітництва між Чернівцями (Україна), Мангаймом (Федеративна Республіка Німеччина) та Кишиневом (Республіка Молдова): до 120 000 (ста двадцяти тисяч) євро.
Частка внеску Грантодавця для міст Чернівці (Україна) та Кишинів (Республіка Молдова): до 70 000 (семидесяти тисяч) євро (58,33 %), з яких для міста Чернівці до 35 000 (тридцяти п’яти тисяч) євро.
Обсяг та валюта співфінансування з боку виконавчого комітету Чернівецької міської ради: до 24 000 (двадцяти чотирьох тисяч) євро.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter