Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях проходить VІІІ фестиваль «Маланка-фест 2020»

12 Січ 2020 о 14:47
301
A A A

У Чернівцях розпочався VІІІ фольклорно-етнографічний фестиваль “Маланка – фест 2020”. Тисячі городян вийшли на центральні вулиці, щоби подивитися на барвисту карнавальну ходу учасників дійства. Цього року участь у ньому беруть біля 30 колективів з України, Румунії та Словенії.

«Подібного за розмахом та колоритністю свята, як наша «Маланка – фест», немає ніде в Україні, – зазначає Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. – Серце радіє, коли бачиш таку кількість учасників з різних куточків Буковини. Окрім того, до нас у гості завітали конкурсанти зі Словенії. Маланка у Чернівцях – це неймовірна радість для кожного. Також хочу подякувати нашим захисникам, які на сході України оберігають нас і дають змогу організовувати такі заходи».

Під час святкової ходи у центральній частині міста учасники фестивалю демонстрували свою творчу індивідуальність та виконавчу майстерність. Наразі відбуваються виступи учасників на фестивальній сцені, розташованій на площі Філармонії.  Голосування за колектив, який сподобався триває на сайті фестивалю Маланок: http://malanka.chv.ua/

Завершення конкурсної програми та оголошення результатів конкурсу заплановано на 18:30. Після цього відбудеться нагородження учасників та переможців “Маланка-фест 2020”.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter