Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях продовжують розвивати геоінформаційну систему

24 Чер 2019 о 16:33
431
A A A

Сьогодні в приміщенні Чернівецької міської ради відбулося засідання робочої групи з координації та моніторингу  реалізації програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні» (EUACI).

Ще у жовтні 2017 року Чернівецька міська рада та Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI в Україні) підписали Меморандум про співпрацю у впровадженні антикорупційних реформ.  Меморандум закріплює домовленості між Чернівцями та EUACI з впровадження практик, що сприяють збільшенню рівня відкритості міської влади та підвищенню довіри чернівчан. Головним завданням програми є створення «міста Доброчесності», а одним з компонентів – розвиток геоінформаційної системи. У місті Чернівці до сфер, в яких буде впроваджено підсистеми геоінформаційної системи належать: інвестиційні об’єкти, рекламні носії, земельний кадастр, нерухоме комунальне майно, бюджет на мапі», – зазначила Ольга Обершт, радниця Чернівецького міського голови, консультантка Антикорупційної ініціативи ЄС.

Серед питань порядку денного було обговорення звіту компанії SoftPro, який підготували за результатами аналізу та оцінки технічної й організаційної спроможності, якості та повноти даних у структурних підрозділах виконавчих органів.

У підготовці даних для ГІС задіяні наступні структурні підрозділи:

  • Департамент житлово-комунального господарства та Управління капітального будівництва (бюджет розвитку);
  • Відділ земельного кадастру (Земельні ділянки);
  • Відділ продажу землі (земельні ділянки, що підлягають приватизації);
  • Відділ оренди (договори оренди земельних ділянок);
  • Відділ з питань дизайну міського середовища (об’єкти реклами);
  • Відділ обліку та приватизації майна (нерухоме комунальне майно; нерухоме комунальне майно, що підлягає приватизації);
  • Відділ орендних відносин (договори оренди комунального майна);
  • Відділ економічного аналізу, планування та інвестицій (інвестиційні проекти).

Під час засідання представники задіяних структурних підрозділів також обговорили специфікації на підсистеми  в рамках проекту. На усі питання, які виникали протягом обговорення, у онлайн-режимі відповідав технічний директор SoftPro Максим Горковчук.    

«Розвиток геоінформаційної системи Чернівців забезпечить ефективнішу взаємодію між структурними підрозділами виконавчих органів, кардинально підвищить прозорість діяльності та мінімізує корупційні ризики. Запуск нових підсистем, а саме земельного кадастру, реєстру рекламних носіїв, реєстру інвестиційних об’єктів, бюджету на мапі, реєстру нерухомого майна, суттєво підвищить конкурентоспроможність міста та ефективність використання комунальних ресурсів. Це буде складний процес, проте, у разі успішного запуску оновленої геоінформаційної системи, виграють всі жителі міста, депутатський корпус, службовці виконавчих органів та підприємці”, – підсумував Тарас Случик, консультант муніципального компоненту EUAC.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter