Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях комунальники та рятувальники ліквідовують наслідки повені

25 Чер о 12:25
31
У Чернівцях комунальники та рятувальники ліквідовують наслідки повені
A A A

Створити  оперативний штаб  для координації проведення першочергових невідкладних робіт з ліквідації наслідків повені вирішено 25 червня на позачерговому засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС,яке провів міський голова Олексій Каспрук.

Рішенням комісії  комунальні підприємства  «МіськШЕП»  та  «Чернівецький тресту зеленого господарства та протизсувних робіт» зобов’язано  терміново  у  першу чергу в підтоплених  зонах, провести обстеження пропускної спроможності  водоперепускних споруд, уловлювачів, мостових переходів, зливових мереж, здійснити очистку їх  від наносів.

Чернівецькому міському відділу Управління ДСНС України в Чернівецькій області  доручено терміново  організувати та провести роботи щодо відкачування води з підтоплених домогосподарств, криниць, спільно з управлінням Держпродспоживслужби у м. Чернівцях, Чернівецькою міською  філією Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» провести дезінфекцію та знезараження джерел питної води в зонах підтоплення.

КП «Чернівціводоканал» повинен визначити графік підвозу питної води для мешканців підтоплених районів міста та довести до населення, а також вирішити питання  додаткового розходу води для помиву від намулу затоплених територій  КП МТК «Калинівський ринок» та НВТК «Добробут».

Департаменту житлово-комунального господарства міської ради спільно з  комунальним підприємствами зобов’язано організувати та провести необхідні роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та сильних зливових дощів, забезпечити приведення до робочого стану систем життєзабезпечення та мереж міста.

Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території м. Чернівці призначено заступника міського голови Володимира Середюка.

Чернівчан, які потребують допомоги для ліквідації наслідків повені, просять звертатися до муніципального контакт-центру «15-80».


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter