Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях дозволили спецперевезення на всіх автобусних маршрутах

26 Тра о 16:08
92
У Чернівцях дозволили спецперевезення на всіх автобусних маршрутах
A A A

Спеціальні перевезення на всіх автобусних маршрутах  у Чернівцях дозволили з 27  травня  за обов’язкової умови дотримання Тимчасових рекомендацій  Головного державного санітарного лікаря щодо організації протиепідемічних заходів  при наданні послуг  з перевезення пасажирів на період карантину.

Скористатися спеціальними перевезеннями в автобусах зможуть громадяни, які мають спеціальні  проїзні, довідку з місця роботи або  виписку/витяг  з ЄДРПОУ (документ, що підтверджує державну реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності )

Перевезення пасажирів здійснюються в межах кількості місць для сидіння за умови наявності захисної маски або респіратора.

Тариф на проїзд під час організації спеціальних автобусних перевезень  становить 5 гривень за одну поїздку, жодні пільги на проїзд  під час спеціальних автобусних перевезень не діють.

Тролейбуси  продовжують спеціальні перевезення з 06.30 до 22.00 у встановленому для карантину режимі. Кількість  тролейбусів на маршрутах у  години пік та в інший час регулює тролейбусне управління. 

Постанова-23-перевезення


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter