Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях добровольців нагородили медаллю “На славу Чернівців”

14 Бер о 14:54
124
A A A

Сьогодні, 14 березня, до Дня українського добровольця, на Центральному кладовищі відбувся молебень та покладання квітів на могили полеглих учасників бойових дій на Сході країни. Вшанувати полеглих воїнів прийшли міський голова Роман Клічук, секретар виконавчого комітету Сергій Добржанський, депутати міської ради, священники, родичі, побратими та небайдужі чернівчани.

Опісля на Центральній площі міста відбулося покладання квітів до пам’ятної дошки Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО.

За мужність та героїзм, захист суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджено почесною відзнакою Чернівецької міської ради – медаллю «На славу Чернівців» добровольців, які за покликом власного серця стали на захист Батьківщини, а саме:

Бойка Геннадія Васильовича;

Дудніка Володимира Миколайовича;

Колупова Олексія Олексійовича;

Пятковського Сергія Ярославовича.

«Мені складно пояснити, який мене переповнює сум. Я сьогодні був на кладовищі і перенісся в 2014 рік. Сум за добровольцями, які залишили свої сім’ї, дітей, свій бізнес, родичів і пішли воювати. Ми мусимо розуміти їх роль. Ми, навіть, не можемо уявити, якби вони не зібрались і не стали на сторожі країни. Це ті люди, яких ми будемо дуже довго згадувати в книжках, у фільмах, як згадуємо «холодноярівців» та «бандерівців». Коли я стояв біля могил на кладовищі, у мене була думка: щоб ця Алея, яка є, перестала збільшуватись.

Я дуже дякую усім добровольцям. Усім тим, кого вже нема з нами, їх матерям та батькам, з якими я познайомився сьогодні. Особливо дякую тм, хто є сьогодні на цій площі, тому що знаю, що вони до сьогоднішнього дня відстоюють незалежність країни», – сказав Роман Клічук під час виступу.

Також міський голова додав, що для нього є особливою честю нагородити тих добровольців, які сьогодні присутні.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter