Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівецькій громаді хочуть перейменувати одразу три вулиці. Оголосили громадські слухання

20 Лип о 13:13
126
У Чернівецькій громаді хочуть перейменувати одразу три вулиці. Оголосили громадські слухання
A A A

У Чернівцях та в селі Коровія розглядають можливість перейменувати три вулиці. Зокрема, одну з них пропонують назвати іменем загиблого в зоні ООС військового. Чернівецька міська рада ініціювала громадські обговорення.

Так, вулицю та провулок Миколаївський пропонують перейменувати на честь загиблого військового Олександра Маланчука. Громадські слухання щодо цього заплановані на 17:30 3 вересня (105 кабінет Чернівецької міськради).

Вулиці Дніпропетровську в Чернівцях та Терешкової у Коровії пропонують перейменувати через заборону пропаганди комуністичного та націонал-соціалістичного режимів.

Вулицю Терешкової пропонують назвати Соборною. Громадські слухання відбудуться о 15:30 20 вересня. А вулицю Дніпропетровську — Дніпровською, слухання відбудуться о 16:00 того ж дня.

Пропозиції та зауваження щодо перейменування потрібно подати у письмовій формі (на адресу — м. Чернівці, 58002 Центральна площа,1) або ж надіслати на електронну пошту (document@rada.cv.ua). Їх прийматимуть до 20 вересня включно. Там треба зазначити прізвище, ім’я та по батькові, а також адресу проживання.

За наявності питань телефонуйте за номером 52-25-79.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter