Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) повідомляє

22 Тра о 10:47
20
Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) повідомляє
A A A

Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради розпочинає прийом документів для надання адміністративних послуг з «Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», виключно  щодо об’єктів нерухомості, які розташовані в межах міста Чернівці. Відповідне розпорядження підписав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

При наданні вищезазначених адміністративних послуг, в період дії карантину, необхідно дотримуватися такого порядку:

  1. Заявник телефонує до ЦНАПу за оприлюдненими номерами телефонів. В телефонному режимі працівником ЦНАПу надається консультація та роз’яснення щодо переліку необхідних документів для надання відповідної адміністративної послуги, а також призначається місце (номер вікна), дата та час подачі узгодженого пакету документів.
  2. У зазначену дату і час заявником особисто, або через уповноваженого представника, подаються узгоджені документи у визначене вікно.
  3. Працівниками ЦНАПу ведеться реєстраційний облік засобами програмного забезпечення, в якому зазначається ПІП особи, перелік поданих нею документів, а також дата та час подачі документів.
  4. Про дату, час та місце (номер вікна) отримання адміністративної послуги заявник повідомляється працівниками ЦНАПу смс-повідомленнями або телефоном.
  5. Надання адміністративних послуг можливе тільки тим відвідувачам, які прийшли в захисній масці та гумових рукавичках. Заборонено прийом заявників з явними ознаками ГРВІ.

Можливість отримати консультації та записатися на подачу документів  для отримання інформації та консультації щодо адміністративних послуг з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно необхідно звертатися за телефонами:

50-90-72

50-90-73

50-90-74


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter