Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) повідомляє

11 Лют о 12:38
81
Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) повідомляє
A A A

Довідка про реєстрацію місця проживання у м. Чернівці видається виключно у відділі ведення реєстру територіальної громади м. Чернівці. У зв’язку з перехідним періодом пов’язаним з передачою картотек від житлово-експлуатаційних підприємств, організацій та установ з обслуговування житлового фонду до відділу ведення реєстру територіальної громади м. Чернівці різниться перелік документів необхідних для отримання вищевказаної довідки, а саме:

  • для осіб місце проживання яких зареєстровано на територіях, що обслуговувалися житлово-експлуатаційними підприємствами, організаціями та установами з обслуговування житлового фонду в тому числі ЖРЕП та ОСББ, які не передали картотеки з питань реєстрації осіб потрібно звернутися до такої установи і отримати там оригінал довідки Ф-16 і разом із нею та паспортом громадянина України та свідоцтвом про народження (для отримання довідки Ф-16 по особі, яка не досягла 14-річного віку) звернутися до відділу ведення реєстру територіальної громади м. Чернівці.
  • для осіб місце проживання яких зареєстровано на територіях, що обслуговувалися житлово-експлуатаційними підприємствами, організаціями та установами з обслуговування житлового фонду в тому числі ЖРЕП та ОСББ, які передали картотеки з питань реєстрації осіб, потрібно звернутися безпосередньо до вищезазначеного відділу з паспортом громадянина України.  

Перелік установ, які передали до відділу ведення реєстру територіальної громади м. Чернівці, картотеки з питань реєстрації осіб:

  • ЖРЕП №9 ЖРЕП №11 ЖРЕП №15 (Садгора-сервіс)
  • Житлові будинки за адресами: вул. Науки №6, вул. Героїв Майдану №53, бульвар Героїв Крут №15 та №20, вул. Тихорецька №22, вул. Руська №219-Е та 287-А, вул. Полетаєва Федора №2-А, вул. Рівненська №10, проспект Незалежності №92-А, №110, №114, №116-Е, 2-й провулок Віденський №12, №14, №16, вул. Комарівська №6, вул. Салтикова-Щедріна №18, вул. Каштанова №42, вул. Будівельників №26, №26-А, №28, вул. Прутська №29-Б, вул. Чорновола №1, вул. Миру №3-А, вул. Авангардна №43-А, вул. Немирівська №1-А, вул. Декабристів №18, вул. Козятинська №3-В, №3-Г, №3-Д, №36.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter