Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Співчуваємо з приводу передчасної смерті колишньої працівниці управління культури П’ятницької Ірини

09 Вер о 11:45
115
Співчуваємо з приводу передчасної смерті колишньої працівниці управління культури П’ятницької Ірини
A A A

8 вересня передчасно пішла з життя колишня співробітниця управління культури Чернівецької міської ради П’ятницька Ірина Леонідівна. Безглузда і передчасна смерть забрала життя людини, чий внесок у розвиток культури міста важко переоцінити. Свідченням цього є її багаторічна гідна і високопрофесійна робота, понад 32 роки в органах місцевого самоврядування, із них, 27 років на посадах від головного спеціаліста до заступника начальника управління культури.

Нехай добрий, світлий спомин про Ірину Леонідівну, людину з великою жагою до життя, яка завжди вболівала за культуру і кожного працівника, назавжди залишиться у серцях колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова розради, коли зупиняється серце найголовнішої в житті людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Ірина Леонідівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Колектив Чернівецької міської ради глибоко сумує з приводу цієї непоправної втрати та висловлює щирі співчуття родині.

Вічна і світла пам’ять нашій колезі й другу.

Поділяємо біль та горе рідних!


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter