Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Сьогодні – День охорони праці

28 Кві о 17:25
39
Сьогодні – День охорони праці
A A A

Сьогодні  28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. Цьогоріч за рекомендацією Міжнародної організації праці, День охорони праці проходить під гаслом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки праці на роботі».

Акцентувати увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я на роботі сьогодні вкрай актуально.

Пандемія коронавірусу, у якій світ та Україна живе вже другий рік поспіль,  торкнулася майже кожного аспекту виробництва  – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до загроз, які виникли внаслідок вжиття заходів, спрямованих на запобігання поширенню небезпечної недуги.

Управління Держпраці у Чернівецькій області, як територіальний орган Державної служби України з питань праці наголошує на необхідності  суб’єктів господарювання  і працівників трудових колективів підприємств, установ, організацій   бути соціально відповідальними й дотримуватися безпеки на робочих місцях та забезпеченні належних умов праці.

Це  сприятиме мінімізації виробничого травматизму на виробництві і збереже, у  першу чергу, життя і здоров’я працівників, що є найбільшою цінністю для держави.

Адже лише у  2020 році  на підприємствах, в установах та організаціях Чернівецької області  мали місце 213 випадків професійних захворювань та виробничого травматизму, 16 із них – зі смертельним наслідком.

І вже за три місяці нинішнього, 2021, року  на підприємствах, в установах та організаціях регіону сталося 5 випадків виробничого травматизму, серед яких один смертельний та 128 випадків професійних захворювань, чотири із яких мають летальні наслідки.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter