Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Рятувальники провели спільну нараду з освітянами

13 Жов о 15:15
41
A A A

Питання пожежної безпеки у загальноосвітніх закладах одне з пріоритетних завдань служби порятунку, адже від протипожежного стану закладу залежить безпека і життя підростаючого покоління.

Тому, з метою покращення організації належного стану пожежної безпеки у загальноосвітніх закладах міста Чернівці керівництвом Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області організовано та проведено спільну нараду з Управлінням освіти Чернівецької міської ради та представниками загальноосвітніх закладів міста.

Основним питанням, яке обговорювалось на нараді був стан пожежної та техногенної безпеки у навчальних закладах міста. Рятувальники розповіли, що під час перевірок в першу чергу звертають увагу на недоліки, які можуть призвести до травмування та загибелі людей у випадку пожежі: стан шляхів евакуації та наявність первинних засобів пожежогасіння, тому ці недоліки варто усувати одразу.

В свою чергу, освітяни зазначили, що основною перешкодою для виконання протипожежних заходів є відсутність фінансування на повне виконання протипожежних заходів.

У підсумку, рятувальники та освітяни досягли згоди, щодо належного забезпечення протипожежних заходів у закладах освіти та обговорили можливі варіанти вирішення проблемних питань.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter