Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Роман Клічук висловив свою позицію стосовно запровадження локдауну

08 Січ о 15:31
62
Роман Клічук висловив свою позицію стосовно запровадження локдауну
A A A

Напередодні, чернівецький міський голова Роман Клічук, на особистій сторінці в Facebook, висловив свою позицію стосовно введення посилених карантинних обмежень та наголосив на тому, що безпека людей є одним з найголовніших пріоритетів.

“Неможливо не помітити, що цьогорічний святковий настрій має трохи тривожний присмак: адже завтра на нас чекає обіцяний урядом ще в грудні повний локдаун.

Практика завчасного – за місяць! – оголошення локдауну є неоднозначним українським ноу-хау і викликає, звісно, багато запитань. Я особисто вважаю, що на фоні зменшення рівня захворюваності локдаун взагалі виглядає вельми безглуздо. А з огляду на те, що уряд не запропонував жодних компенсаторних механізмів для підприємців, це взагалі економічно і політично провальне рішення.

Але зараз на часі інші пріоритети, і найголовніший з них – захистити наших людей: і від ризику захворювання, і від економічних втрат, і від жорстких санкцій, на які, ймовірно, готова йти центральна влада. Тому, шановна громадо, оскільки на даний час постанова про запровадження локдауну саме з 8 січня залишається в силі, прошу взяти до уваги наступне.

  1. Коронавірусна хвороба поки що нікуди не зникла, і нам в жодному разі не можна забувати про людей з груп ризику, для яких Covid-19 може виявитись фатальним.
  2. І я, і депутати ЧМР – ми всі усвідомлюємо, що кожний наступний період обмежень спричинює фінансові втрати серед більшості верств населення, і особливо страждає від цього бізнес, не пов’язаний з товарами першої необхідності. Тому ми – в межах наших повноважень і можливостей – налаштовані допомогти підприємцям.
  3. Ми також розуміємо, що не маємо морального права наразі закликати людей до прямої непокори, наражаючи їх на небезпеку величезних штрафів або інших покарань. Поліція виконує накази центральної влади, і ми вплинути на це не можемо. Натомість, вважаємо, що необхідно об’єднати зусилля представників органів місцевого самоврядування по всій країні і донести свою аргументовану позицію до Києва, який має дослухатись до логічних аргументів і прийняти рішення про скасування локдауну.

Отже, якщо КМУ в останній момент не скасує своє рішення, то Чернівці від завтра входять в режим жорстких карантинних обмежень. Прошу всіх зберігати спокій, дбати про своє здоров’я та про здоров’я своїх близьких. Ми докладемо всіх зусиль, щоб зменшити негативні наслідки локдауну і допомогти громаді, використовуючи всі повноваження міської влади.” – зазначив міський голова


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter