Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Ремонт вулиці Переяславської завершують, вулицю Руську розпочинають асфальтувати, а вул.Кармелюка – очікує рішення Антимонопольного комітету України

16 Лип о 16:17
179
A A A

Хід виконання та завершення  ремонтних робіт на вулицях Переяславській, Руській та Бетховена обговорено на нараді, яку  16 липня провів на зазначених  об’єктах  міський голова Олексій Каспрук  за участю  фахівців з технічного нагляду  та представників підрядників.

Ремонт вулиці Переяслівської підрядник  ПП «Алекс Промбуд» пообіцяв завершити до кінця цього тижня. Загалом  роботи на цьому об’єкті розпочалися у 2018 році. Проектно-кошторисна вартість об’єкту становила понад 5,8 млн. грн. У 2018-2019 роках на цьому об’єкті було виконано робіт на суму 5,2 млн. грн. У ході виконання робіт через виявлені приховані  недоліки  було внесено зміни у проектно-кошторисну документацію у частині облаштування  водопровідно-каналізаційних мереж, замінено  асфальтування бруківкою. Вартість додаткових робіт, пов’язаних із внесеними змінами у  ПКД, становила  майже 2 млн. грн.,  які були профінансовані у цьому році. Департаменту ЖКГ  доручено після завершення робіт  додатково перевірити  звіти технічного нагляду та прийняти відремонтовану вулицю в експлуатацію.

Наступного тижня  розпочинають укладання верхнього шару асфальту на вул.Руській на ділянці від вул.Сагайдачного до вул.Шевченка та асфальтування ділянки від вул.Шевченка до вул.Зеленої, перехрестя з вул. Л.Кобилиці. Загальна вартість робіт з капітального  ремонту вул. Руської за укладеним договором з ПП «Грейп-2002» становить 35, 978 млн. грн. Передбачено виконати капітальний ремонт дорожнього полотна із заміною водопровідно-каналізаційних та зливових мереж. Торік виконано роботи на ділянці  від вул.Сагайдачного до вул.Шевченка на  суму 8,8 млн. грн., у цьому році заплановано укласти верхній шар  асфальту на ділянці від вул. Сагайдачного до вул.Шевченка та повністю завершити роботи на ділянці  від вул. Шевченка до вул. Зеленої. На ці роботи передбачено 15,6 млн. грн. Затримки у виконанні робіт були викликані  виявленням безхозних високовольтних кабелів та очікуванням дозволу на їх ліквідацію, тривалим узгодженням з «Укрзалізницею» робіт із гідроізоляції залізничного мосту. Асфальтування зазначеної ділянки дороги підрядник обіцяє завершити на наступному тижні у разі сприятливих погодних умов.  Для продовження ремонтних робіт на ділянці від вул. Зеленої до вул.Січових Стрільців у бюджеті додатково необхідно винайти 11,6 млн. грн., які наразі не передбачені. Капітальний ремонт вул. Бетховена  підрядник – ПП «Алекс Промбуд»  відповідно до графіку робіт зобов’язаний завершити до 1 жовтня ц.р.  Вартість робіт за договором становить 3,927  млн. грн. За умовами договору, підрядник повинен виконати повну заміну мереж водопостачання та водовідведення на ділянці дороги загальною протяжністю 160 м., замінити 980 кв. м. дорожнього полотна зі збереженням мозаїчного покриття з гранітної бруківки та повністю замінити 365 м. кв. тротуарної плитки.  Підрядника попереджено про застосування штрафних санкцій у разі, якщо буде порушено терміни  виконання  робіт.

Капітальний ремонт вул. Кармелюка  розпочати  не  можуть через чергове оскарження ТОВ «Євродор» результату тендеру в Антимонопольному Комітеті України. Розгляд скарги призначено на 17 липня. «Якщо цю скаргу  буде задоволено, тендерний комітет змушений  буде обрати переможцем фірму, що посіла третє місце – «Євродор», і яка за виконання ремонту ділянки дороги на вул.Кармелюка запропонувала майже на 20% або на 7 млн. грн. більше,  за першого переможця – 47 мільйонів гривень. Проте і це рішення може бути оскаржене іншими учасниками тендеру», – заявив Олексій Каспрук.

Міський голова також повідомив, що ще досі остаточно не завершені роботи з капітального ремонту проспекту Незалежності, хоча договір з підрядником закрито. На цьому об’єкті  підрядник торік виконав  додаткових робіт на 17 млн. грн., однак  департамент ЖКГ ці роботи належним чином не задокументував. «Відповідно, ми не мали підстав з ним розрахуватися. У зв’язку з чим підрядник звернувся до суду. В суді визначатимемо обсяг робіт та вже за рішенням суду – їх справжню вартість», – заявив міський голова.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter