Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Привітання Чернівецького міського голови з Днем знань

01 Вер 2019 о 09:02
91
Привітання Чернівецького міського голови з Днем знань
A A A

Дорогі чернівчани! Шановні освітяни, любі наші школярі та студенти!

Щиро вітаю всіх вас з початком нового навчального року! Перше вересня – це святковий день, з якого для кожного починається дорога в країну знань. Особливий він і для тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. 95 перших класів гостинно відкриють свої двері для трьох тисяч юних чернівчан. Перед вами, дорогі першокласники, довгий, але надзвичайно цікавий та дивовижний шлях нових знайомств та відкриттів.

Не менш важливий цей день і для майбутніх випускників, яким цього року доведеться обирати свій професійний напрямок в житті. Бажаю педагогам успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році вашими вихованцями, стануть гідною основою для нового покоління чернівчан! Щороку ми з гордістю відзначаємо все більше переможців Міжнародних, Всеукраїнських олімпіад та конкурсів. Переконаний, що і в цьому навчальному році чернівецькі школярі будуть, як завжди, в числі перших і кращих.

Бажаю всім наполегливості, хороших оцінок та цікавого змістовного шкільного життя! Впевнений, вам під силу подолати будь-які труднощі, стати по-справжньому освіченими людьми і внести свій вклад у розвиток нашого прекрасного міста – Чернівці.

З повагою,

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter