Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Привітання Чернівецького міського голови з днем міста

05 Жов 2019 о 09:01
106
Привітання Чернівецького міського голови з днем міста
A A A

Дорогі чернівчани, шановні гості нашого міста!

Щиро вітаю всіх вас  з нашим спільним святом – Днем міста!

611-ту річницю першої писемної згадки про Чернівці цього року відзначатимуть  городяни і наші гості.

День міста завжди є радісною подією для кожного з нас, адже місто  це, насамперед, люди, які живуть і працюють у ньому, зберігають традиції, історичну спадщину, творять і примножують його славу та красу для наступних поколінь.

Чернівці стали нашею долею, нашим життям, об’єднали нас в одну велику родину зі спільними мріями та прагненнями. Разом ми – велика сила, яка зможе подолати усі негаразди та труднощі на шляху до спільної мети – зробити наше місто гарним та сучасним, де буде комфортно кожному чернівчанину, куди із задоволенням щодня приїжджатимуть туристи за новими враженнями і на вулицях  міста лунатимуть  мови різних країн світу.  

Хочу подякувати кожному з вас за небайдужість, за працю та старання для блага нашого міста, подякувати молоді за активність та креативність, які  додають Чернівцям сучасності.

Від кожного  залежить майбутнє нашого міста, а отже, і  майбутнє усієї громади, майбутнє усієї держави. Спільними зусиллями рухаємось вперед, розбудовуючи та покращуючи рідні Чернівці!

Бажаю всім миру і добра, успіхів і натхнення, родинного затишку, і здійснення мрій! Нехай береже Господь Чернівці і усіх чернівчан!  

З повагою,  

Чернівецький міський голова           

Олексій Каспрук                  


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter