Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Позачергове засідання комісії техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулось в міській раді

13 Бер о 17:42
374
A A A

На позачерговому засіданні міської постійно діючої комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м.Чернівців 13 березня 2020 року було доведено рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо тимчасового припинення роботи всіх ринків на території Чернівецької області,за винятком торгівлі продовольчими товарами. Інформацію заступника голови обласної комісії Гайдая О.В. взято до уваги.

Департаменту розвитку міської ради, фінансовому управлінню, юридичному управлінню, директору КП МТК «Калинівський ринок» доручено вивчити питання та надати пропозиції щодо зменшення податкового навантаження на підприємців ринків шляхом звільнення на час призупинення діяльності ринків від сплати ринкових послуг, інших місцевих податків і зборів. Серед інших рішень засідання комісії Центру надання адміністративних послуг доручено припинити надання адмінпослуг та видачу дозвільних документів громадянам, які не є мешканцями Чернівців.

Протокол №10 позачергово засідання міської постійнодіючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter