Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Понад 29 тисяч чернівчан звернулись до Центру надання адміністративних послуг в цьому році

06 Сер 2019 о 09:16
94
Понад 29 тисяч чернівчан звернулись до Центру надання адміністративних послуг в цьому році
A A A

Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради продовжує розширювати  спектр  та кількість надання послуг.

В Центрі можна отримати десятки послуг чи дозволів для суб’єктів господарювання, реєстрації місця проживання, нерухомого майна та інших питань життєдіяльності. Ті, хто створює сім’ю, також можуть подати  документи в ЦНАП для здійснення державної реєстрації шлюбу.

За сім місяців поточного року 29101 чернівчанин звертались до ЦНАП, що на 14% більше аналогічного періоду попереднього року. Стільки ж мешканців міста  отримали необхідні консультації.

Популярною залишається послуга з отримання паспорта громадянина України, в тому числі для виїзду за кордон. За сім місяців даною послугою в ЦНАП скористались 4097 чернівчан. До міського бюджету перераховано  881 тис. грн.

З повним переліком послуг і умовами їх отримання можна ознайомитись на сайті ЦНАП http://dozvil.city.cv.ua та за тел. 50-90-90, 50-90-93.

Працівники Центру надання адміністративних послуг запрошують чернівчан скористатись послугами центру (вул.Героїв Майдану, 7) і вирішити свої питання швидко і якісно.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter