Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Петрівський ярмарок традиційно відбувся в Чернівцях напередодні свята Петра і Павла

08 Лип 2019 о 11:13
249
A A A

В двадцять другий раз відновлений Петрівський ярмарок зібрав чернівчан і гостей міста.

Урочистості розпочались біля центрального входу в парк імені Т.Шевченка, де було організовано театралізоване дійство. Від міського голови Подяки  вручили  керівникам успішних промислових підприємств, майбутнім першокласникам Петрикам і Павликам подарували  рюкзаки з шкільним приладдям. Велику концертну програму створили аматорські  мистецькі колективи.

По всьому місту розташувались продавці різноманітних товарів, народні майстри. Крім покупок гості ярмарку могли відвідати концерти, покази мод, спортивні заходи, а також подивитись на оригінальне  байк-шоу з нареченими, організоване департаментом розвитку.

Розважальні заходи були організовані і для маленьких чернівчан. Програма ярмарку була насиченою і тривала два дні. З кожним роком все більше підприємців беруть участь в ярмарку, до Чернівців зі своєю продукцією приїжджають з усіх куточків України, Молдови, Румунії, Польщі тощо.  

Петрівський ярмарок в Чернівцях давно вже став своєрідною візитівкою міста і наступного року чекає нових учасників і гостей.   


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter