Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Перше ЗНО в цьому році у Чернівцях пройшло без порушень та з дотриманням усіх карантинних обмежень

25 Чер о 16:37
46
Перше ЗНО в цьому році у Чернівцях пройшло без порушень та з дотриманням усіх карантинних обмежень
A A A

Порушень процедури умов проведення ЗНО у Чернівцях не виявлено, ні з боку учнів, ні з боку педагогів. З 1949 зареєстрованих до участі в тестуванні із математики 25 червня у пункти ЗНО з’явилося 1507. Про це повідомив начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк.

Зовнішнє незалежне оцінювання пройшло з дотриманням усіх рекомендацій Головного санітарного лікаря України. Усі пункти були забезпечені пірометрами для проведення температурного скринінгу, антисептиками, захисними масками, одноразовими рушниками, інформаційними матеріалами. Учасники дотримувались дистанції, як при вході, так і в аудиторії.

«Очікуємо і сподіваємося на гарні  результати наших учнів, хоча й готувалися до ЗНО  у нових умовах, продиктованих карантином.  Ті учасники, які з поважних  причин  сьогодні  пропустили основну сесію ЗНО, зможуть пройти  тестування під час додаткової сесії . Таким учасникам впродовж 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування необхідно до регіонального центру подати заяву щодо участі у додатковій сесії, копію сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії», – зазначив Сергій Мартинюк.  Він  звернув увагу, що стихійне лихо, у тому числі повінь, в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з  певного навчального предмета є поважною причиною для неявки на основну сесію і допуску учня до тестування під час додаткової сесії.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter