Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Освітяни інформують про правила прийому дітей у дитсадки у разі відноволення їх роботи після пом’якшення карантинних обмежень

22 Тра о 09:13
18
Освітяни інформують про правила прийому дітей у дитсадки у разі відноволення їх роботи після пом’якшення карантинних обмежень
A A A

У разі прийняття рішення про подальше послаблення карантину та відновлення роботи дошкільних установ у Чернівцях  діятимуть протиепідемічні заходи, визначені постановою Головного державного санітарного лікаря. Управління освіти міської ради інформує батьків про протиепідемічні заходи, дотримання яких є обов’язковим.

1. Ранковий прийом дітей в заклад дошкільної освіти та повернення їх батькам ввечері здійснюватиметься, винятково, на території закладу за межами будівлі.

2. Ранковий прийом дітей триватиме до 9.00.      

3. Після  09.00 вхід у приміщення ЗДО та доступ на територію закладу буде заборонений для відвідувачів.

4. Батьки повинні бути одягнутими у респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну) так, щоб були покриті ніс та рот.

5. Щодня при вході на територію закладу дошкільникам проводитимуть температурний скринінг (початковий) та кожні 4 години (поточний). Діти, в яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2° С або ознаки респіраторних захворювань:

  • при проведенні початкового температурного скринінгу – не допускатимуться до відвідування закладу;
  • при поточному скринінгу – ізолюватимуться з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.

6. Очікування на території буде обмежено, батькам рекомендовано перебувати один від одного на відстані 1,5 – 2 метра.

7. Батькам необхідно бути на постійному телефонному зв’язку. Наданий працівникам ЗДО контактний номер телефону батьків, повинен бути доступним під час перебування дитини в закладі. В разі інформування про ізоляцію дошкільника, один із батьків зобов’язаний з’явитися в заклад дошкільної освіти.

8. Якщо батьки виявлять симптоми респіраторних захворювань у дитини, чи в когось із членів сім’ї, повинні попередити про це вихователя групи.

9. В разі наявності у дітей алергічних реакцій на спиртовмісні дезінфікуючі засоби, необхідно заздалегідь повідомити вихователя.

10. Заборонено приносити з дому до закладу дошкільної освіти іграшки, книги, канцелярію тощо.         

Роботу дитсадків у місті буде поновлено після відповідного рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter