Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Новий проект по дизайну і моді презентують в Чернівцях

29 Жов 2019 о 11:21
91
Новий проект по дизайну і моді презентують в Чернівцях
A A A

30 жовтня 2019 року о 12 годині в медіа-центрі “Belle Vue” відбудеться прес-конференція з нагоди старту проєкту «Школа-інкубатор культурного менеджменту для сектору «дизайн та мода», який впроваджується в жовтні – грудні 2019 року за підтримки Українського Культурного Фонду, в рамках грантової програми «Мережі та аудиторії».

Даний проєкт охопить 150 представників культурних та креативних індустрій (проєктів, ініціатив, брендів) із сектору «дизайн та мода» з 13 регіонів України.

В листопаді – грудні 2019 року в Чернівецькій області відбудеться п’ять чотириденних навчальних сесій для учасників із Полтави, Одеси, Запоріжжя, Львова, Дніпра, Чернівців, Києва, Хмельницького, Харкова, Вінниці, Івано-франківська, Тернопіля, Рівного. Школа об’єднає представників сектору «дизайн та мода» (художники, модельєри, графічні дизайнери, дизайнери одягу та інтер’єру, стилісти, крафт-бренди, що працюють в секторі моди), допоможе встановити контакти, вивчити найкращі практики, розробити проектні ідеї під керівництвом тренерів та експертів.

Завдяки лекціям, презентаціям, семінарам та практичним сесіям в межах школи, 150 креативних та талановитих українців отримають знання та практичні навички, необхідні для успішного розвитку проєктів, дізнаються про проєктний менеджмент та сталість, опанують інноваційні інструменти, які використовуються в світі та отримають можливості для співпраці та мережування із колегами з інших регіонів України.

Громадські організації «Бізнес-Центр» та «Народна допомога Україна» презентуватимуть новий проект, який триватиме впродовж двох місяців.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter