Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Незабаром мережі Чернівціводоканалу модернізують: підписали фінансову угоду

29 Гру 2021 о 14:20
149
A A A

Підписано Кредитну та грантову угоди між Кабінетом Міністрів України, Комунальним підприємством “Чернівціводоканал” та Кредитною установою для відбудови (KfW). Реалізація Угоди передбачає відновлення 50 км трубопроводів, підключення 50 нових будинків та відновлення підключення 1200 будинків до водопровідної мережі у Чернівцях.

«Питання модернізації систем водопостачання та водовідведення є одним із пріоритетів роботи Уряду та Мінрегіону, зокрема. Завдяки підтримці наших партнерів у Чернівцях буде реалізовано ряд заходів з модернізації інфраструктури водопостачання та водовідведення в рамках Кредитної та грантової угоди. У результаті близько 270 тисяч жителів міста Чернівці отримають якісніші послуги з водопостачання та водовідведення», — наголосив Олексій Чернишов.

Також про важливість цього проєкту для України та Німеччини відзначив голова представництва KfW в Україні Курт Штрассер:

«Ми дуже вдячні профільному Міністерству, представникам Чернівецької міської ради та Водоканалу за продовження співпраці у сфері муніципального водного господарства у Чернівцях. Для нас це дуже важливий проєкт у контексті фінансової співпраці між Україною та Німеччиною».

Обсяг залученого кредиту від KfW становитиме 21,55 млн євро. Крім того, передбачається грант у розмірі 2 млн євро на реалізацію супровідних робіт. 

Реалізація проєкту модернізації Чернівціводоканалу стала можливою завдяки тривалій та кропіткій співпраці Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства фінансів, Кредитної установи для відбудови KfW, виконавчих органів Чернівецької міської ради та КП Чернівціводоканал.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter