Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

На засіданні «Турботи» розглянули звернення громадян щодо обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома

05 Січ 2015 о 10:58
253
На засіданні «Турботи» розглянули звернення громадян щодо обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома
A A A

Чергове засідання міської соціальної комісії з питань обслуговування Чернівецьким комунальним територіальним центром соціального обслуговування «Турбота» відбулося під головуванням заступника міського голови Олександра Паскаря.

На ньому розглянули звернення громадян щодо платного обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома із встановленням диференційованої плати відповідно до державного стандарту. Членами комісії було прийнято рішення: одна громадянка взята на платне обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома із встановленням диференційованої плати відповідно до державного стандарту до кінця 2015 року. Також члени комісії прийняли рішення про надання соціальних послуг 19 підопічним соціальної допомоги вдома із встановленням диференційованої плати відповідно до державного стандарту до кінця 2015 року.

Адміністрація комунального центру «Турбота» отримала погодження від членів комісії щодо забезпечення доставки автотранспортом центру інвалідів міського товариства інвалідів «Мрія» для святкування в січні 2015 року Новорічно- Різдвяних свят і назад додому.

Комісією погоджений список громадян, які за період з 28.11.2014 р. по 26.12.2014 р. наказами були взяті на безкоштовне та платне обслуговування структурними підрозділами центру «Турбота» та список підопічних, які перебували на обслуговуванні та зняті з різних причин за вищевказаний період.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter