Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

На території міста Чернівці триває підготовка до проведення місцевих виборів

13 Жов о 15:06
33
На території міста Чернівці триває підготовка до проведення місцевих виборів
A A A

Протягом останніх тижнів рятувальники Чернівецького міського відділу провели низку заходів, спрямованих  на  запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час підготовки й проведення місцевих виборів.

Стан пожежної безпеки на виборчих дільницях є дуже важливим фактором безпеки, адже під час виборів на дільниці перебуває велика кількість осіб, котрі без відповідних знань та навичок при виникненні пожежі чи іншої надзвичайної події можуть піддатись паніці та травмуватись.

Тому сьогодні, інспектори Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інструктажі з основних правил безпеки на виборчих дільницях та з порядку дій у випадку виникнення надзвичайної  ситуації для голів виборчих комісій м. Чернівці.

Фахівці ДСНС наголосили, що для безпечного проведення виборів потрібно уважно поставитись до контролю дотримання правил пожежної безпеки на виборчих дільницях, адже від цього залежить безпека людей. Також рятувальники нагадали правила користування вогнегасником, та іншими первинними засобами  пожежогасіння.

Окрім того,  головам комісій вогнеборці вручили пам’ятки з основними правилами безпеки під час проведення виборчого процесу.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter