Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

На реалізацію проектів Бюджету ініціатив чернівчан виділили 13 млн. 785 тисяч гривень

16 Лип о 15:05
69
На реалізацію проектів Бюджету ініціатив чернівчан виділили 13 млн. 785 тисяч гривень
A A A

13 млн. 785 тис. грн.  спрямували на реалізацію  проєктів Бюджету ініціатив чернівчан, які будуть реалізовуватися цього року. Таке рішення  прийняла 16  липня міська рада.

Зокрема,  3 428 316  гривень  спрямовано на реалізацію проектів чернівчан у галузі освіти,  689 867 гривень – на проєкти в галузі культури, 5 632 288 гривень – на реалізацію  проєктів у  сфері  ЖКГ  та  4 034 529  гривень – на реалізацію проектів у сфері містобудування.

Загалом на реалізацію цьогорічних проєктів чернівчан, які стали переможцями Бюджету участі, необхідно 15 млн. 285 тис. грн. Таким чином для виконання усіх цьогорічних проектів не вистачає 1,5 млн. грн., які за пропозицією депутата Михайла Яринича спрямовано на завершення будівництва спортивних майданчиків ЗОШ №3 та другої черги комплексного  спортивного  майданчика ЗОШ №25. 

Спортивні майданчики ЗОШ №3 будувалися у минулому році, на роботи було витрачено понад 2,6 млн. грн., з яких 1,3 млн. грн. були коштами державної субвенції. Для завершення робіт на цьому об’єкті не вистачає 1 млн. 150 тис. грн. Комплексний спортивний майданчик біля ЗОШ №25 почали облаштовувати, як проєкт Бюджету ініціатив, однак його вартість перевищила обсяги фінансування, передбачені Бюджетом ініціатив. Тому проєкт поділили на дві черги.   Першу чергу вартістю 1,3 млн. грн. виконали у минулому році. На другу чергу – облаштування  гімнастичної зони та  баскетбольного поля  необхідно 625 тисяч гривень.

Депутати проголосували за протокольне доручення, яким рекомендували фінансовому управлінню та розпорядникам коштів винайти ще 1,5 млн. грн. для завершення робіт на об’єктах Бюджету ініціатив попередніх років, де не вистачило фінансування. Частина робіт на цих об’єктах вже виконана, але не профінансована.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter