Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

На окремих комунальних підприємствах виявлено порушення у виплаті зарплат, а в ДЖКГ не змогли обґрунтувати вартість послуги з відлову безпритульних тварин

14 Сер 2019 о 13:31
52
На окремих комунальних підприємствах виявлено порушення у виплаті зарплат, а в ДЖКГ не змогли обґрунтувати вартість послуги з відлову безпритульних тварин
A A A

Відділ контрольно-перевірочної роботи міської ради провів планові перевірки фінансово-господарської діяльності в міському комунальному підприємстві «Аптека №2», комунальному спортивно-оздоровчому підприємстві «Буковина» та аналіз витрат з надання послуг із відлову та тимчасової ізоляції тварин у місті у департаменті житлово-комунального господарства міської ради. Про це повідомив начальник відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради Денис Круглецький.

За результатами перевірки в міському комунальному підприємстві «Аптека №2» встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 30 540,89 грн, зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 4 339,67 грн, недоплати зарплати на суму 26 201,22 грн, а також лишки матеріальних цінностей, які підлягають оприбуткуванню на баланс підприємства.

В комунальному спортивно-оздоровчому підприємстві «Буковина» встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 80 777,04 грн, зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 19 170,04 грн та недоплати зарплати на суму 61 607,00 грн.

Керівникам підприємств направлені письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень та пропозиції щодо покращення діяльності. В Департаменті житлово-комунального господарства міської ради здійснено тематичну перевірку, зокрема проаналізовано витрати на надання послуг із відлову та тимчасової ізоляції тварин в місті Чернівці. Департамент не зміг надати первинні документи, калькуляції окремих видів послуг або інші розрахунки, на підставі яких обраховувалася вартість послуги з відлову та тимчасової ізоляції безпритульних тварин у місті.

Під час аналізу кошторису на послуги з відлову та тимчасової ізоляції тварин в м. Чернівцях на 2019 рік, який було скориговано у квітні 2019 року, встановлено, що частина цін на послуги не підтверджується відповідними розрахунками, а розрахунок ціни за одиницю виміру з утримання скотомогильника взагалі не проводився.

Крім цього, відділ контрольно-перевірочної роботи міської ради провів перевірки в Аптеці №10 та Аварійно-диспетчерській службі 0-80 щодо усунення ними порушень та недоліків, виявлених під час проведення перевірок на цих підприємствах у 2018 році.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter