Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Міжнародні експерти аналізуватимуть комерційну привабливість чернівецького аеропорту для інвесторів

17 Жов 2019 о 19:54
185
A A A

Питання залучення приватних інвестицій до розвитку, модернізації та експлуатації Міжнародного аеропорту «Чернівці» імені Леоніда Каденюка обговорили на зустрічі міського голови Олексія Каспрука  та  керівників області з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку, 

Міжнародної фінансової корпорації IFC і компанії ALG. Міжнародні фінансові експерти прибули у Чернівці для проведення досліджень з метою попередньої оцінки потенційних можливостей та наявних варіантів залучення фінансових ресурсів та експертних знань для модернізації чернівецького летовища.

Аналогічні дослідження можливостей регіональних аеропортів для залучення довгострокових інвестицій проводяться також у Львові, Херсоні та Запоріжжі. Фінансує їх проведення Глобальний Фонд інфраструктури (GIF) за підтримки Уряду України.

Це дослідження дасть можливість власникам регіональних аеропортів зрозуміти  найбільш ефективні варіанти залучення інвестицій для модернізації, розширення та експлуатації своїх летовищ з метою покращення рівня обслуговування пасажирів та зменшення обсягу державних дотацій.

Результати досліджень будуть презентовані до кінця року. Впродовж цього часу спеціалісти вивчатимуть технічний стан, юридичні аспекти та економічні показники, а також  аналізуватимуть потенційну комерційну привабливість Міжнародного аеропорту «Чернівці» ім. Л.Каденюка  для міжнародних інвесторів.

«Модернізація та розвиток місцевого аеропорту дуже  важливі для підвищення інвестиційної та туристичної привабливості Чернівців, пожвавлення економічного розвитку міста та регіону. Ми вдячні Уряду  України за увагу до нашого летовища, надану допомогу у ремонті злітної смуги та  виготовленні  проекту  модернізації аеропорту  і надзвичайно цінимо можливість отримати фахову експертну оцінку  щодо потенційних варіантів залучення коштів  для реалізації цього  дорого вартісного проекту та  подальшого  розвитку аеропорту»,- зазначив Олексій Каспрук.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter