Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Міський голова ініціює скасування рішень міської ради, які були прийняті з порушенням регламенту

08 Січ 2015 о 15:15
220
Міський голова ініціює скасування рішень міської ради, які були прийняті з порушенням регламенту
A A A

Міський голова Олексій Каспрук ініціює скасування усіх рішень міської ради, які були прийняті з порушенням Регламенту міської ради та внесення необхідних змін до Регламенту, які унеможливили б порушення під час голосування в подальшому. Про це міський голова заявив на засіданні комісії з питань законності, прав людини, регламенту, депутатської діяльності та етики.

«Я категорично засуджую будь-які порушення Регламенту міської ради, законів України «Про місцеве самоврядування», «Про статус депутатів місцевих рад». Тому ініціюю винесення на розгляд сесії міської ради питання про скасування тих рішень, які були прийняті з порушенням і вважаю необхідним внести зміни до Регламенту, які унеможливили б подібні ганебні випадки в майбутньому», – заявив Олексій Каспрук.

Він висловив переконання в тому, що комісія з питань законності, прав людини, регламенту, депутатської діяльності та етики об’єктивно проаналізує ситуацію, дослідить факти та встановить, які сесійні рішення є нелегітимними і підлягають скасуванню.

Міський голова очікує також від профільної депутатської комісії пропозицій щодо змін до Регламенту міської ради, удосконалення системи персонального голосування та посилення контролю громадськості за дотриманням депутатами вимог щодо обов’язковості персонального голосування.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter